Ta strona używa plików „Cookies”
Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności. X

13 marca 2013

Małgorzata Miszkin-Wojciechowska arbitrem Stałego Sądu Arbitrażowego

Z przyjemnością informujemy, iż Małgorzata Miszkin-Wojciechowska, Senior Associate w kancelarii D. Dobkowski sp. k. stowarzyszonej z KPMG w Polsce, została przyjęta w poczet arbitrów Stałego Sądu Arbitrażowego, działającego przy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo Handlowej.
Stały Sąd Arbitrażowy przy AHK prowadzi postępowania arbitrażowe rozstrzygające spory wynikające z krajowych i międzynarodowych stosunków prawnych.

W przeciwieństwie do postępowań przed sądami powszechnymi, które mogą trwać parę lat, Stały Sąd Arbitrażowy może rozwiązać dany spór w ciągu paru miesięcy. Ponadto strony postępowania mają prawo do samodzielnego decydowania nie tylko o miejscu i języku, który ma obowiązywać w trakcie postępowania, ale również współuczestniczą w wyznaczaniu arbitrów.

W kancelarii D. Dobkowski sp. k. Małgorzata Miszkin-Wojciechowska zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej Klientom niemieckojęzycznym w zakresie prawa spółek, upadłościowego i postępowań sądowych.